Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla gildy Crusaders of Light

 

  1. Chováme se slušně. Na gild chatu odpovídáme na pozdrav, reagujeme na žádost o radu či pomoc, nepoužíváme vulgarismy, nadávky. Nebude tolerováno hanobení rasy a národnostní či sexuální menšiny. Je vhodné problémy, které by mohly zajímat i ostatní členy gildy, řešit přes gild chat.

  2. Ke hře přistupujeme aktivně. Zajímáme se o dění v gildě, její chod a podílíme se na vývoji gildy jako takové. Věci ohledně gildy, které bych chtěl zlepšit nebo změnit konzultuji s Marshalem nebo Zástupcem Velmistra. Ten je posléze předkládá na gildovní radě k projednání. Každý by měl nastudovat maximum znalostí týkající se postavy za kterou hraje, aby pak tyto znalosti mohl uplatňovat v dungách a raidech. Pokud se organizuje návštěva dungu, v zájmu každého je zúčastňovat se jich. Při skládání party na raidy bude přihlíženo k této aktivitě s tím, že aktivní členové budou mít přednost před pasivními (z důvodu pravděpodobně vyšších zkušností a znalosti taktiky).

  3. Doporučujeme používat addon GroupCalendar. Případné raidy a jiné gildovní akce budou organizovány přes tento addon, tudíž kdo ho mít nebude, nedoví se o nich. Dále je vřele doporučován addon měřící aggro (Diamond threat meter, Omen, …..).

  4. Každý by měl v dungu dělat to co má, za charakter který jste si vybrali hrajte tak jak se má. Žádné hrdinské zákroky (warlock či mag tankem apod.)

  5. Věci v gildě se nabízí a předávají zadarmo. Pouze v případě velmi cenných věcí (např. Primal Nether) lze požadovat zvýhodněnou cenu (cenu dle wowhead). Nelze tolerovat prodávání za aukční ceny.

  6. Neomluvené absence. Pokud víte že budete delší dobu pryč, oznamte to vedení gildy, které to zapíše do Note u postavy. Bez nahlášení lze tolerovat absenci 14 dní u postav do 50 levelu a 30 dní u postav od 51 do 70 levelu. Delší neomlouvenou absencí riskujete kick z gildy.

  7. Nové členy nabírají Velmist a Zástupci Velmistra. Týden až 14 dní má nově příchozí člen rank Páže se kterým má přístup jen ke gild chatu.

  8. Vyhodit postavu z gildy může Marshal, Zástupce Velmistra a Velmistr. Princip vyhazování je podrobněji rozebrán u popisu ranků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zdravím

(RaidenCZ, 3. 7. 2018 18:25)

Doufam že všichni žijete :-)

Aktuálnost?

(Aryonn/Mirastea, 4. 5. 2009 2:26)

Myslím, že je na čase si tato pravidla opět přečíst, připomenout, a přepracovat. Z mého pohledu jsou poněkud zastaralá a nepříliš odráží aktuální stav v gildě. Též obsahují poměrně dost pravopisných chyb a odkazy na již neexistující ranky a články. V bodě 5 mi nevíc nikdy nebylo jasné, co vlastně znamená cena dle wowhead. No a až se sestaví nová pravidla, měli by si je všichni povinně přečíst a respektovat je. Co vy na to?